Корзина
+38 (063) 567 2010

Энергосберегающие технологии

Комплектное распределительное устройство в элегазовый изоляции КРУЭ до 362кВ LG Ю. Корея

Комплектное распределительное устройство в элегазовый изоляции КРУЭ до 362кВ LG Ю. Корея

  Комплектное распределительное устройство в элегазовый изоляции КРУЭ до 362кВ LG Ю. Корея
Под заказ, 30 дней

Цену уточняйте

Написать
 • +380 показать номер +380 (67) 272-53-61
 • +380 (63) 567-20-10
 • Адрес и контакты
  • Телефон:
   +380 (67) 272-53-61
   +380 (63) 567-20-10
  • Контактное лицо:
   Наталья.
  • Адрес:
   ул. Магнитогорская,1, Киев, Украина
 • Условия возврата и обмена

 

      Південнокорейська корпорація LG є однією з лідируючих світових компаній з річним оборотом понад 45 мільярдів доларів США. З 2005 року LG було як спадщина розподілене поміж 3-ма братами за напрямами бізнесу, проте залишилося в одному корпоративному сімейному управлінні.

   LG (Lucky Gold) – є виробником побутових електроприладів, власником хімічних заводів гігантів,  мега-заводу з виробництва рідко – кристалічних дисплеїв.

   GS (Golden Star) – управляє великою мережею складів та супермаркетів, є найбільшою корейською будівельною компанією міжнародного масштабу (житлове, промислове, транспортне будівництво).

   LS (Lucky Star) – займає одні з лідируючих позицій на світовому ринку електрообладнання всіх типів напруг, кабелю, силових трансформаторів, енергетичному будівництві, видобуванні та переробці міді.

 

      Комплектний розподільчий пристрій в елегазовій ізоляції КРПЕ до 362 кВ

    КРПЕ складається з автоматичного вимикача, роз'єднувача з заземлювачем, високошвидкісного заземлювача, трансформаторів струму, головною, шини, ввідних ізоляторів і т.д., які відповідно зібрані разом.

 

 

ПЕРЕВАГИ КРПЕ ПЕРЕД ВРУ.
- Зменшення використовуваної площі підстанції в 4 рази;
― Ні сталевих металоконструкцій;
― Немає впливу клімату на експлуатоване устаткування;
― Рівна вартість ВРУ і КРПЕ;
― Швидкий монтаж і пуско-наладка;
― Простота огляду та наявність локальних майданчиків;
― 20 років без обслуговування;
― можливий монтаж і пуско-наладка без відключення зовнішніх джерел живлення;
― не використовуються комплектуючі виробництва Китай.

 

 

Технічні характеристики КРПЕ ― 145кВ, 40кА, 50Гц.
Номінальна напруга – 145кВ;
Напруга мережі – 110кВ;
Номінальний нормальний ток 3150 А;
Номінальна частота 50 Гц;
Номінальний короткочасно витримується струм до 40 кА;
Температура навколишнього середовища-25С до +40 С;
Країна виробник комплектуючих для КРПЕ (
LSIS, SouthKorea);
Корпус з алюмінієвого сплаву;
Автоматичний вимикач з приводом (
LSIS, SouthKorea);
Трансформатори струму і напруги (
Toshiba, Japan);
Високошвидкісний заземлитель (
Toshiba, Japan);
Разрядник (
Toshiba, Japan);
Муфти (
Pfisterer, Austria);
Обслуговується сервісним обладнанням (
DILO (Німеччина), INCON (США)).

 

Скачати каталог КРПЕ 145; 245кВ.

 

    Для отримання детальної інформації по комплектному розподільчому пристрою в елегазовій ізоляції (типові схеми КРПЕ, вторинні схеми приєднань, опитувальний лист на КРПЕ, технічні характеристики трансформаторів струму, напруги, ОПН, елегазу) й, також щодо отримання комерційної пропозиції просимо звертатися на електронну адресу u.s.energy@ukr.net або телефонувати +38.093.605.63.75

 

      Комплектний розподільчий пристрій в елегазовій ізоляції КРПЕ до 362 кВ

    Струмопровідні частини КРПЕ укладені в металеву оболонку заповнену газом SF6. Газові секції розділені за допомогою ізольованих бар'єрів для запобігання поширенню аварії та внутрішньої помилки КРПЕ, а також для більш зручного обслуговування. Для зменшення кількості продуктів, отриманих в процесі перемикання, використовується абсорбент. Кожна газова секція оснащується газовою системою моніторингу для індикації та сигналізації ненормальних режимів роботи. Всі газові складові оснащуються фільтрами для поглинання продуктів, отриманих в процесі перемикання.

 

 

АВТОМАТИЧНИЙ ВИМИКАЧ

    Автоматичний вимикач виконаний по 3-фазному герметизованому типом адаптованому до дугогасним переривач і оснащений пружинним керуючим механізмом, що має потужну рухову силу.

    Коли тиск газу SF6 опускається нижче рівня, заданого для нормальної роботи, спрацьовує сигналізація зниження тиску і автоматичний вимикач блокується для операцій включення \ відключення.

    Виконавчий механізм вимикача має достатню потужність для виконання номінального комутаційного циклу (О ― 0,3 с ― ВО ― 3 хв ― ВО) згідно IEC. При виході з ладу двигуна або зовнішніх ланцюгів живлення можливість працездатності вимикача не пропадає. Вузол нерухомих і рухомих контактів складається з головних контактів, дугових контактів, форсунок і т.д. Позиція головних контактів всіх трьох полюсів повинна відображатися на зовнішньому перемикачі. Протиконденсатної обігрівачі забезпечує роботу керуючого механізму автоматичного вимикача.

 

 

3 – ПОЗИЦІЙНИЙ ПЕРЕМИКАЧ З ЗАЗЕМЛЮВАЧЕМ

    Роз'єднувач разом з заземлювачем називається 3-х позиційним перемикачем, який має три позиції, такі як DS (роз'єднувач) замкнутий, нейтраль та ES (заземлювач) замкнуті і механічно взаємно блокують один одного.

    Роз'єднувач і заземлювач для обслуговування управляються за допомогою двигуна або вручну. Високошвидкісний заземлювач, який управляється за допомогою пружинного механізму, зведеного двигуном або вручну, здатний створювати струм короткого замикання і перемикати створений струм.

    Роз'єднувач на боці шини здатний замикати і розмикати струм, який протікає по шині згідно стандарту IEC 62271-102. Механічний індикатор встановлений безпосередньо і наглухо на валу механізму і відображає фактичне становище перемикача. Виконані умови для надзвичайної ручної операції заводу рукоятки. Всякий раз, коли заводна рукоятка введена в механізм двигуна неможливо управляти пристроєм електрично.

 

 

ЛОКАЛЬНИЙ ПУЛЬТ УПРАВЛІННЯ

    Для кожної секції розподільчого пристрою в елегазовій ізоляції є свій локальний пульт управління, закритий в оболонку з листової сталі для захисту від потрапляння всередину води, пилу, тварин, комах і т.п. Ця оболонка має ступінь захисту IP54.

     На лицьовій стороні локального пульта управління виконана кольорова однолинійна схема, а також розташовані сигнальні лампи і перемикачі. Всі індикатори й прилади легко дізнатися і ідентифікувати за відповідними написам. Усередині корпусу встановлений електрообігрівач, оснащений термостатом і регулятором вологості, з метою запобігти конденсації у всьому робочому діапазоні від 5 до 35 ºС і вологості від 30 до 80%. Крім того, в ланцюг електронагрівача включений ламповий індикатор, який показує стан нормальної або ненормальної роботи і той випадок, коли один з провідників відключений.

    Всі розподільчі пристрої можуть взаємо блокуватися механічно/ або електрично. Вони повинні забезпечити абсолютний і надійний захист проти будь-якої потенційно шкідливої ​​операції розподільчого пристрою. Всі контрольно-вимірювальні прилади і обладнання управління для вимикача встановлюються в локальній шафі контролю двигуном.

 

 

ТРАНСФОРМАТОР СТРУМУ

    Трансформатори струму розміщені в заповненій елегазом (SF6) оболонці і здатні протистояти будь-яким електричним, механічним і тепловим впливів в умовах номінального нормального струму, а також в умовах номінального витримується короткочасного струму. Відгалуження вторинної обмотки трансформатора струму виконані проводом перерізом не менше 6,0 мм2.

СИСТЕМА БЛОКУВАНЬ

    Для захисту оператора та безпечної роботи головного ланцюга передбачені електричні блокування. Роз'єднувачі і заземлюючі перемикачі можуть бути замкнуті тільки в тому випадку, якщо автоматичний вимикач знаходиться в розімкнутому положенні. Роз'єднувачі зблоковані з відповідними заземлюючими перемикачами. Це означає, що роз'єднувачі можуть бути замкнуті тільки в тому випадку, якщо відповідні заземлюючі перемикачі та автоматичні вимикачі розімкнуті. Те ж саме відноситься і до заземлювальних перемикачів.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ЕЛЕГАЗУ (SF6)

    Автоматичні вимикачі відокремлені від інших частин розподільного пристрою ізолюючими бар'єрами. Моніторинг газу можна легко виконати з пульта керування. Максимальний допуск на витік газу становить 0,5% на рік, і кожна секція оснащена датчиком щільності газу, який показує стан газу і видає сигнал тривоги у разі відхилення щільності газу від норми.

    Секція газу вимикача має подвійну систему сигналізації: перша система видає сигнал попередження при зниженому тиску, а друга система видає сигнал на блокування роботи вимикача.

 

    Для отримання детальної інформації по комплектному розподільчому пристрою в елегазовій ізоляції (типові схеми КРПЕ, вторинні схеми приєднань, опитувальний лист на КРПЕ, технічні характеристики трансформаторів струму, напруги, ОПН, елегазу) й, також щодо отримання комерційної пропозиції просимо звертатися на електронну адресу u.s.energy@ukr.net або телефонувати +38.093.605.63.75

Информация для заказа
 • Цена: Цену уточняйте